lutego 10, 2022

Fishka Sołacz- bistro cafe przyjazne dzieciom


W końcu nowe miejsce na naszym fyrtlu!
Marzyłam od dawna o nowej restauracji na Sołaczu i w końcu się doczekałam. A co najważniejsze- jest przyjazna dzieciom:)

Fishka znajduje się przy ul. Wołyńskiej 18 .  Możecie wpaść tu na poranną kawę i śniadanie lub na obiadokolację (fishka czynna od 9.00 do 19.00)
Nie ukrywam ,że ostatnio jestem dość często i chętnie urozmaicam sobie Home Office;)

Fishka specjalizuje się w daniach rybnych. Na parterze znajdziecie delikatesy rybne gdzie możecie kupić świeże jak i mrożone rybki. Ja zdecydowanie wolę "odciąć się" i kieruje się zawsze na 1 piętro.

Lokal jest gustownie urządzony, przestronny i zachęca do organizacji imprez rodzinnych. (no ok, brakuje alkoholu w karcie , ale domyślam się ,że to kwestia czasu).

W fishce bardzo polecam ciasta (są opcje wege). Jadłam również pyszny tatar z łososia, który mogę z czystym sercem zarekomendować. 
Śniadania są smaczne, choć szczególnie mnie nie zachwyciły. Jadłam omlety oraz bliny , a także talerzy pieczywa z marmoladami. 

A teraz najważniejsze- czy ten lokal jest przyjazny dzieciom?
Oczywiście. Jest mini kącik dla dzieci , krzesełko do karmienia oraz w menu na pewno znajdziecie coś dla maluchów (jest nawet pizza!).
Przed budynkiem jest parking. Niestety są też schodki , więc może być problem z wejściem z wózkiem,ale.. znając nas , każda mama sobie poradzi:)

Polecam,
Kukmama

1 komentarz:

  1. Ryby są bardzo zdrowe i powinny znajdować się naszej diecie. Zawsze zazdrościłam osobom, które ze względu na bliski dostęp do morza mogą kupować świeże ryby.

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 KukMama , Blogger