stycznia 09, 2020

Kawiarnia złota- miłe miejsce z kącikiem


Całkiem przypadkowo wstąpiłam do kawiarni Złota i to była bardzo miła wizyta;)
Kawiarnia znajduje się przy ul. Święty Marcin 51 i sąsiaduje z dużym salonem kosmetycznym.
Na dworze padało, dziecko w wózku spało,więc wpadłam jak burza do kawiarni i na szczęście byłam sama. (Czy wszystkie mamy też tak wolą ?:) )
Złota jest bardzo przestronna- długa kanapa i duże okna chyba najbardziej zapadają w pamięć.Zdecydowałam się jak zawsze na cappuccino oraz skusił mnie swoim wyglądem brownie z karmelem i orzechami.
Bardzo estetycznie podany zestaw (24zł) już na sam widok mi smakował;) Później na szczęście potwierdziłam swoje "jedzenie oczami"-duży kawałek ciasta nie był suchy,ale bardzo słodki- co jest oczywiste zamawiając brownie z karmelem. Odetchnęłam z ulgą, że kawa mi smakuje, bo ostatnio ciężko z dobrą kawą na mieście.( Nie, nie jestem w ciąży:P)W menu znajdziecie również śniadania, gofry, sałatki. W witrynie wiele ciast, również deserów.W lokalu znajduje się oczywiście kącik dla dzieci. Bardzo dużo pluszaków, mały stolik z krzesełkami, kolorowanka,tablica,kasa,liczydło i kosz zabawek. Zawsze doceniam miejsce wydzielone dla maluchów, więc nie będę narzekać;)
Szkoda jedynie, że w kawiarni nie ma krzesełek dla dzieci oraz przewijaka. Może jeszcze się pojawią?


Dla wszystkich, spędzających czas w samotności znajdzie się coś do czytania- ja znalazłam moją ulubioną książkę , więc mają u mnie duży plus:)Polecam tą kawiarnie w centrum:)
Kukmama.

Plusy;
-kącik dla dzieci
-wjazd dla wózków
-przestronnie
-duży wybór słodkości


Minusy:
-brak przewijaka
-brak krzesełek dla dzieci

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 KukMama , Blogger