maja 01, 2019

Weranda Home-piękne miejsce w sercu Puszczy Zielonka


Dziś opowiem wam i zachęce do odwiedzin pięknej rezydencji Weranda Home.
Ten niesamowity dworek znajduje się w sercu Parku Krajobrazowego Puszczy Zielonka, ok.40 min od Poznania, a dokładnie w miejscowości Sławica.
Postanowiliśmy przyjechać na obiad, pooddychać swieżym powietrzem oraz pospacerować po tutejszej posesji.
Miejsce niesamowite, magiczne. Właściciele zadbali nie tylko o wygląd dworku i posesji, ale również o przepyszne menu i domową atmosferę.
Nie czulismy się tu jak w typowej restauracji. Czuliśmy się jak w domu. Pięknym domu.
Szkoda słów na ocenę wnętrza, popatrzcie sami:
Po zachwycie nad wnętrzem , przyszedł czas na zachwyt kulinarny:)
Postanowiliśmy spróbować
-szparagi z palonym masłem i jajkiem poche podane na grzance jako przekąska
- kurczaka kukurydzianego ze świeżymi pomidorami, kaparami, oliwkami i domowymi kopytkami
-sałatę lyońską z kaczką , korniszonami, młodymi ziemniakami, dressingiem musztardowo-rabarbarowym
-oraz kurczaka z młodą marchewką i puree ziemniaczanym dla Lilki


Jakie wnętrze, takie dania..tylko taki komentarz nasuwa się po naszej uczcie. Dania dopracowane i dopięte na ostatni guzik. Ceny również przyzwoite.
Za 2 przystawki, 3 dania obiadowe oraz karafkę wody zapłaciliśmy ok. 150zł.
Cieszę się również, że znalazła się w menu pozycja dla dzieci. 
 Przejdźmy zatem do okolicy i udogodnień dla dzieci.
Dworek położony jest w lesie, przy samym jeziorze Książe i przy jeziorze Borowym. Do jeziora prowadzi pomost(kilka stopni, z wózkiem może być problem, ale my daliśmy radę;)
Wokół posesji spotkacie dwa pieski , bardzo przyjaźnie nastawione:)
W dworku znajdziecie toaletę z przewijakiem.


Restauracja czynna jest w każdą niedzielę, między godziną 12-18 i ma zmienne menu.
Można również wynająć pokój lub wille dla 12 osób.
Plusy:
-piękne wnętrze i okolica
-menu dla dzieci
-przewijak
-dojazd dla wózków
-krzesełka do karmienia
-parking

Minusy:
-ciężki dojazd, można się zgubić-sportowe auto odpada:)

Polecam,
Kukmama.

1 komentarz:

  1. Szanowni państwo. Od wielu lat w lokalu mieszkalnego Młyńska 7/37 kod pocztowy 61-730 Poznań wielkopolskie Polska Europa, zamieszkuje człowiek płci nie określonej dane osobowe Barbara Modelska, lat około stu. Ten człowiek jest nie naturalnie sprawny fizycznie jak na swój wiek, bardzo, bardzo często odbywa podróże i wycieczki w bardzo wysokie góry, spacerując po bardzo wysokich górach nawet kilkadziesiąt kilometrów o własnych siłach. Ten człowiek bez mojej zgody bezczelnie jawnie uzupełnienia sobie płyny ustrojowe i chormony z mojego organizmu, z tego powodu od wielu lat jestem inwalidzką pierwszej grupy, ciągle jestem bardzo osłabiona i na granicy depresji, mam spuchnięte stawy łokciowe już po dwóch dawkach szczepionki przeciwko COVID 19, nie zgłosiłam się jako pozdrowiona do produkcji szczepionki przeciwko COVID 19. W TVP info podano inflację o nie legalnych eksperymentach na ludności cywilnej do produkcji szczepionki Rosyjskiej szczepionki przeciwko COVID 19 SPUTNIK 5. Człowiek zwany Barbara Modelska, kultywuje Faszystowskie Niemieckie Ekstremizmu w Poznaniu Śródmieściu i okolicznych parafiach. Ten człowiek nie ukrywa że jest Niemieckim Nazistą namiestnikiem w czasie Drugiej Wojny Światowej tak zwanego kraju Warty i nazywa się Artur Gejzer, niestety wspiera go bardzo wielu lekarzy i on również pracuje w charakterze lekarza specjalisty psychiatry. Ten człowiek terroryzuje swoich sąsiadów, nawet tych ludzi którzy są życzliwi, korzysta z nie swoich mieszkań i strojów. Niestety człowiek który ma prawo przebywać legalnie tylko w mieszkaniu 37 ulica Młyńska 7 Poznań wielkopolskie Polska kod pocztowy 61-730, zrzuca odpowiedzialność za wszystkie swoje dosłownie przestępstwa kryminalne i swoją nadnaturalną nadpobudliwość na mnie. Przez tego człowieka przez ponad 20 lat byłam fizycznie u unieruchomiona substancjami w zastrzykach, po których traciłam pamięć, miałam światłowstręt i ważyłam ponad 100 kilogramów, i nie mogę do dziś zjeść nawet kawałka chleba bez silnego bólu żołądka. Ten Nazista z sąsiedztwa okrutnie śmie wymuszać na mnie i moim mężu bezsensowne umartwienia i oficjalnie wmówił mojemu mężowi Januszowi Skitkowi że ożeni się z nim po mojej śmierci. Człowiek który podaje się jako Barbara Modelska albo Adam Sipurzyński to jest totalny dewiant. Na pewno jest to duchowny katolicki bezpośrednio uczestniczył w Aferze Amber Golf pod nazwiskiem oo dominikanin ojciec Zięba. W szkole podstawowej uczyłam się w PCK rozpoznać twarze Niemieckich Faszystowskich Zbrodniarzy, byłam najlepiej oceniana za spostrzegawczość, w szerokim zakresie.

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 KukMama , Blogger