kwietnia 28, 2019

Mazowieckie-Hotel Warszawianka przyjazny dzieciom


W tym poście chciałabym polecić wam świetne miejsce na weekend z dziećmi.
Jeśli nie macie pomysłu na nocleg koło Warszawy polecam hotel Warszawianka**** w Jachrance koło Serocka.(30min od Warszawy).
Jest to idealny hotel dla rodzin z dziećmi, bo oferuje nie tylko noclegi i posiłki, ale również wielkie centrum kreatywnej zabawy (od 4lat do 12 lat) lub pokój zabaw dla maluszków.
My niestety nie załapaliśmy się wiekowo na centrum, ale możecie tam znaleźć:

 1. Sceny i kina 3D.
 2. Strefy zabaw w ruchu.
 3. Małej Lady.
 4. Mini marketu.
 5. Małej kuchni.
 6. Strefy Małolata.
 7. Klocków Kobi.
 8. Strefy artystycznej.
 9. Stefy multimedialnej

  Warto pamiętać, że w tym miejscu rodzice mają zakaz wstępu:) a dzieci są pod opieką animatorów.
  My natomiast skorzystałyśmy z pokoju zabaw dla maluszków, w którym jest basen z kulkami, samochodziki do jeżdzenia, duży stół przeznaczony na prace plastyczne i układanki, misie, puzzle, klocki itp.

 

 1. W hotelu jest duży aquapark przeznaczony również dla najmłodszych. To basen rekreacyjny w kształcie wyspy z wodospadem i rwącą rzeką, a także 90metrową zjeżdzalnią. Dla maluszków również brodzik ze zjeżdzalnią i parasolem wodnym.


 2. Pokoje są przestronne,również z widokiem na ogród. Co więcej, hotel położony jest w pięknym ogrodzie z placem zabaw, a także z dostępem do prywatnej plaży .
  Do hotelu przynależy również restauracja "Chata", w której znajdziecie m.in smaczne ryby i domowej roboty pierogi.

 3. Pochwalę również śniadania hotelowe. Jest bardzo duzy wybór nie tylko typowych pozycji śniadaniowych, ale również znajdzie się coś dla wegan i wegetarian. 
  Przy samej recepcji jest tez świetny lobby bar, który serwuje pyszne słodkości, a w weekendy od godz.18.00 umila nam czas pianista grający w stylu American Piano Bar.

Polecam wam ten hotel:)
Strona do hotelu KLIKNIJ TU
Kukmama:)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 KukMama , Blogger