marca 07, 2019

Dieta pudełkowa matki karmiącej-Recenzja


Już drugi raz zdecydowałam się na catering.
Po urodzeniu Lilki przez 2 tygodnie towarzyszyły mi tzw"pudełka", z których średnio byłam zadowolona. Po tym czasie miałam serdecznie dość i z chęcią wróciłam do gotowania.

Natomiast po urodzeniu Blanki wybrałam inną firmę, a dokładnie  Żryj Zdrowo Catering, prowadzony przez dietetyczkę Annę Zientalską.
I to się okazał strzał w dziesiątkę!

Dlaczego w ogóle o tym piszę? Bo uważam to za świetną opcję dla młodych mam. Jeśli chcecie odpocząć, przez jakiś czas nie myśleć co zrobić dziś na śniadanie/obiad/kolację i kiedy zrobić zakupy tylko w 100% poświęcić się dziecku to jest to idealne rozwiązanie. Szczególnie dla osób, które nie mają rodziny na miejscu i ciężko z jakąkolwiek pomocą.

Ale do sedna..

Wybrałam dietę Zdrowa Mama 2000kcal. Jest to 5 posiłków dziennie, dostarczane każdego dnia pod drzwi mieszkania. To wy wybieracie porę , o której mają się zjawić.

Każdy dzień był dla mnie miłą niespodzianką. Posiłki są zdrowe, wymyślne i naprawdę smaczne.Wystarczyło je jedynie podgrzać i gotowe.
Co dla mnie ważne, pojawiały się również zdrowe słodkości jak kokosanki, ciasto dyniowe czy zdrowe fit pączki na tłusty czwartek;)

Ile kosztuje taka przyjemność?
Za 2 tygodnie (włącznie z sobotami . ale bez niedziel) zapłaciłam 768zł.

Poniżej przedstawiam fotorelację z przykładowego menu oraz niektórych dań.
Smacznego oglądania:)1 komentarz:

  1. 24 year old Community Outreach Specialist Dorian Murphy, hailing from Madoc enjoys watching movies like Planet Terror and Rock climbing. Took a trip to Coffee Cultural Landscape of Colombia and drives a A3. kliknij zasoby

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 KukMama , Blogger