stycznia 23, 2019

Propozycja weekendowego obiadu z animacjami w PoznaniuWeekend to dobry czas na wyjście z domu;)
W tym poście chciałabym wam przedstawić dwie propozycję na spędzenie czasu w restauracji z animacją dla dzieci.

Propozycja nr1:
Młyńska dzieciom, Restauracja The Time , ul.Młyńska 12

Co tydzień w niedziele Młyńska oferuje od godz.14.00-15.30 animacje dla dzieci w cenie 10zł. A dokladnie muzyczne zajęcia z Republiką Rytmu. Pani gra na intrumentach, wyjaśnia ich nazwy i wykonywane sa wspólne utwory. Lilka miała jajko grzechotkę, starsze dzieci grały na ukulele, skrzypcach, gitarze, dzwonkach czy flecie. (intrumenty zapewnia animatorka). Fajna zabawa, nawet dla tych młodszych. Obok mini kącik z zabawkami.
Salka z animacjami jest oddzielona, a więc maluchów raczej nie zostawicie.


W niedziele przygotowane jest specjalne menu lunchowe. My skusiliśmy się na schabowego z puree ziemniaczanym, pieczarkami i burakami.
Dzieci do lat 10 jedzą za darmo. Lilce zamówiłam rybę na parze z puree i warzywami.Na deser gałka lodów. Do wyboru jest jeszcze kurczak w panierce oraz makaron z sosem pomidorowym.
Było bardzo smacznie.

Restauracja  jest elegancka. Są dwa krzesełka do karmienia. Niestety dla nas zabrakło, ale mieliśmy mozliwość siedzenia przy kanapie, więc nie miałam problemu z Lilką.
Niestety nam było trochę zimno, przez duże okna wychodzące na dwór.Za trzy dania obiadowe oraz dużą wodę zapłaciliśmy 88zł.


Propozycja nr2: Orzo Poznań,ul.Garbary 67a


 
 Restauracja Orzo proponuje nam cały weekend animacji dla dzieci. Od godz. 13-17 Pani animatorka zabawia maluchy, zazwyczaj robiąc jakieś ciekawe zajęcia(np. robienie pacynek).
 Na środku restauracji jest mini kącik z pluszakami, tablica, krzesełka i stolik. Pani ma również balony czy kolorowanki.


 Jest również menu dla dzieci . Typowe menu -pizza i makaron pomidorowy:)Jedynie fajny pomysł z koktajlem.


My zamówiliśmy pizze w kształcie królika. Dla siebie zdecydowaliśmy się naselfie snack czyli chorizo, chistorra,salciccia,rostbef oraz orzo burger.


 Za trzy dania, lemoniadę oraz piwo zapłacilismy 90zł.

Co rózni te dwa miejsca? W orzo jest luźna atmosfera, głośno, gwarno. Ciężko znaleźć miejsce o godz.16.00.
Więcej o Orzo pisałam TUTAJ

Młyńska natomiast jest eleganckim miejscem. Jest spokojnie, cicho.
Zależy na co macie ochotę:)

Polecam,
Kukmama.


3 propozycja: Il padrino:
 
Zdjecie z fcb lokalu
Tu nie byłam w weekend, ale mogę polecić menu w il padrino. Jest pysznie , a kącik jest świetny. Więcej o tym miejscu pisałamTUTAJ 
 Animacje prowadzone są w niedziele.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 KukMama , Blogger