grudnia 06, 2018

Sorrir Cafe- zdrowa kawiarnia przyjazna dzieciom


W ostatnim poście o zdrowych kawiarniach dla dzieci, wspomniałam jedynie o kawiarni Sorrir, mieszczącej się przy ul.Ratajczaka 18d.
W końcu do niej dotarłam i jestem pod niemałym wrażeniem.
Miałam okazję spróbować deseru z okazji kolejnej edycji Coffee Marathon. Tym razem Sorrir przygotowało babkę korzenną z gorącym musem jabłkowym i karmelem oraz zimową pianką z bitej śmietany. Do tego grzaniec kawowy z przyprawami. Wszystko zdrowe, bez cukru, a nawet bez laktozy i glutenu:) Coś przepysznego!


 

W kawiarni są jedynie zdrowe ciasta, więc nie miałam problemu z zamówieniem dla Lilki. Postawiłam na fit ciasteczko Bounty, które całe zjadła;)
  Sama w sobie kawiarnia jest niewielka, lecz bardzo przytulna. Duże huśtawki są super atrakcją dla dzieci. Co więcej, w kawiarni znajduje się kącik z grami i puzzlami, więc moja 2 latka miała co robić przez min. 30min:)

 

Niestety dużym minusem są schody, które utrudniają wjazd z wózkami oraz brak przewijaka i krzesełka..
Jednak dla mnie, nie potrzebującej już przewijaka oraz krzesełka , kawiarnia ta wydaje się idealną opcją na wspólny deser z córką;)
Kawiarnia oferuje również gęste musy owocowe z kaszą jaglaną lub innymi dodatkami, smoothies-y i inne pyszne pozycje na zdrowe śniadanie lub przekąskę.
Polecam wszystkim to zdrowe miejsce!

Kukmama.


Plusy:-zdrowe i smaczne ciasta
-huśtawki w kawiarni
-gry, puzzle, domino do zabawy

Minusy:
-brak przewijaka i krzesełka
-schody

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 KukMama , Blogger