października 09, 2018

Moje TOP 6 bawialni w Poznaniu


Tym razem na tapecie bawialnie w Poznaniu. Wiem, że jeszcze jest trochę miejsc, w których nie byłam, ale te bawialnie mogę spokojnie polecić. Oto moje TOP 6. Przepraszam, TOP 6 Lilki;)
P.S Każda bawialnia ma toaletę z przewijakiem.


Miejsce nr 6
Rodzinka w Skórzewie, Skórzewska 19, godz. 14-20, pon. zamknięte


 Co prawda poza Poznaniem, ale pozwoliłam sobie dodać. Miejsce idealne do organizacji urodzinek w lecie. Wielka przestrzeń na dworze z placem zabaw i piaskiem wydaje mi się fajną opcją na imprezę okolicznościową. Wewnątrz dość dużo atrakcji: wydzielone miejsca dla maluszków jak i starszaków. Plusem może być restauracja. Mi niestety nie podpasowały serwowane tam dania, więc nie zdecydowałabym się na organizację tam obiadu rodzinnego. Ale godzina zabawy była jak najbardziej udana.

Miejsce nr 5:
Kinderplaneta, CH Posnania, ul.Pleszewska 1,godz.10-22

Idealne miejsce na wyskoczenie z dzieckiem w trakcie zakupów. Nie jest za duże, ale może przytłoczyć ilością dzieci w weekend. Są tu tłumy;) Tak czy inaczej miło spędziliśmy tu godzinę. Cennik weekendowy:
1/2h-10zl
1h-17zł
herbata-5zł.
malowanie buziek-5zł
Możliwość wypicia kawy lub zjedzenia samych słodyczy. Niestety dla dziecka mogłam podać tylko wodę.

Miejsce nr 4
edit: ZAMKNIĘTE NA STAŁE
Plac Zabaw Poznań, ul. Plac Wolności 8, godz.11-19,środy nieczynne

Lubię to miejsce nie tylko ze względu na lokalizację w centrum . Jest tu nie tylko basen kulkowy ze zjeżdżalnią, ale również dwa oddzielne pomieszczenia do zabaw z możliwością organizacji urodzinek. Jest także wydzielone miejsce na spożycie kawy lub skosztowanie domowego ciasta. Niestety brak zdrowych przekąsek dla dzieci.
Aktualizacja: Są zdrowe przekąski wg właścicielek, ja ich jednak nie widziałam.
Cenię to miejsce za dużą ilość książek z możliwością ich kupna. Zawsze wychodzę z jakaś nowością;)
O tym miejscu pisałam TUTAJ
Cennik:
1/2h-8zł
1h-12zł
kawa-7,50zł

Miejsce nr 3, Cmok Poznań, ul.Piekary 6, godz.11-18, niedz. zamknięte
EDIT: ZMIANA LOKALIZACJI


Nowe miejsce na mapie Poznania, które nam bardzo podpasowało.Jest to sklep, w którym można zakupić wiele edukacyjnych gier oraz ciekawych książek, a także miejsce organizacji przeróżnych warsztatów dla dzieci i dorosłych. Jak możecie zobaczyć na zdjęciach, w sklepie dziecko znajdzie wiele zabawek już otwartych. Dzięki temu zapewnimy im zabawę, a także sami możemy sprawdzić czy warto je zakupić. Ja spędziłam tam całą godzinę i Lilka wcale nie miała ochoty wychodzić. Więc równie dobrze bawi się w bawialni z kulkami, jak i w tym sklepie z zabawkami. Dlatego też umieściłam w moim TOP 6.
Dowiedziałam się również, że niedługo będzie w Cmok-u otwarta bawialnia, gdzie będziemy mogli przyjść z naszymi pociechami i korzystać z tych bardzo rozwojowych gier.
Polecam śledzić ich na Facebook-u. Tam będą wszystkie informacje.


Miejsce nr 2
Cafe Leniwiec , os. Na Murawie 8a, różne godziny otwarcia
EDIT: ZAMKNIĘTE NA STAŁEW tym miejscu jestem bardzo często. Kameralna kawiarnia z wydzieloną salką zabaw. Pyszna kawa, ciasta i domowe pierogi. Dodatkowo organizowane przeróżne zajęcia , m.in przygotowujące dzieci do przedszkola(osobiście mogę polecić).
Cennik:
Sala zabaw-5zł bez limitu
kawa-10zł
Więcej o tym miejscu pisałam TUTAJ

Miejsce nr 1
EDIT: ZAMKNIETE NA STAŁE
Leopark, CH Stary Browar


To w tym miejscu najlepiej się bawi Lilia. Leopark jest zdecydowanie nr 1. Jest tu spokojnie, nigdy nie trafiłam na tłumy. Minusem są koszty. Wejście bez limitu czasowego kosztuje 30zł. I tylko taką opcje mamy. Więcej o Leoparku pisałam w tym poście ---->  TUTAJJak widzicie, każde z tych miejsc jest inne. Jedno kameralne, drugie totalne wariactwo. My lubimy zmiany i chętnie chodzimy w takie i takie miejsca. A u was, jakie jest wasze TOP 5?


 Polecam,
Kukmama.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 KukMama , Blogger