września 30, 2018

Poznań Malta i okolice- restauracje przyjazne dzieciom


W tym poście chciałabym przybliżyć wam kilka miejsc w okolicach Malty na kawę/ciastko lub obiad z dzieckiem. Jak zwykle mam na myśli podjazd dla wózków, krzesełko, a czasem kącik czy przewijak. Kolejność przypadkowa;)

1. 3 Kolory Malta, ul. Wiankowa 3.
Bardzo lubię to miejsce. Jest smacznie, jest duży kącik dla dzieci, łazienka z przewijakiem oraz krzesełka. Wjazd dla wózków również. Restauracja idealna na rodzinny obiad. Więcej na temat 3 kolorów przeczytacie TUTAJ

2. Nasza, ul.Katowicka 81 C


 Miejsce stworzone dla dzieci. Cudowna sala zabaw z ciekawymi zabawkami, grami czy puzzlami. Wszystko ze sobą świetnie komponuje. Wjazd dla wózków, przewijak, krzesełka czy zajęcia dla dzieci to tu podstawa. Brakuje mi jedynie zdrowego menu pod dzieci. Może się pojawi..?
Więcej o Naszej przeczytacie TUTAJ


3. Malta Yacht Club, ul. Wiankowa 2


Restauracja graniczy z 3 kolorami. Jest dosyć krótkie menu, ale zupy z całego serca moje polecić. Rosołek dla dziecka pyszny! Ja skusiłam się na zupę dyniową z serem halloumi. Pyszne połączenie, po które chce się wracać. Restauracja ma przystosowane wejście dla wózków, posiada również krzesełka dla dzieci oraz przewijak. Dodatkowo w karcie znajdziecie menu dziecięce: tu niestety bez szału: paniera, fryty i surówka.
Kącik dla dzieci jest całkiem spory. Niestety dosyć słabo zagospodarowany. Jest tu jedynie duża tablica oraz kącik do malowania z mocno zużytymi zabawkami. Mogliby nad tym popracować.
Tak czy inaczej dobrze spędziłam tam czas. 
   


4. Khao San Thai Street Food, ul.  Katowicka 53c/110


Tu trafiliśmy na obiad. Pad thai z krewetkami oraz drunken noodles czyli makaron ryżowy z wołowiną był dobrym pomysłem na niedzielny obiad. Lilka załapała się na menu dziecięce czyli, o dziwo! , gotowany kurczak z ryżem i ogórkiem. Miła odskocznia po smażonych kurczakach z frytkami.
Za trzy dania i lemoniadę zapłaciliśmy 90zł.
W lokalu jest jedynie 6 stolików, ale możecie liczyć na krzesełko dla dzieci i menu dziecięce. Brak niestety przewijaka i kącika:)
Wejście przystosowane dla rodzin z wózkami . Możliwość konsumpcji na tarasie.

 

5. Słodkie historie, ul. Maltańska 1 ( CH Malta)


Smaczne miejsce w centrum handlowym Malta. Są dobre kawy i pyszne deserki. Dodatkowo pomyślano o tablicy do pisania. Idealne miejsce na szybką kawę;)Mam nadzieję, że pomogłam wam w wyborze miejsca;)
Kukmama.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 KukMama , Blogger