sierpnia 11, 2018

ORZO- śniadanie z dzieckiem za 1zł

EDIT-ZMIANA FUNKCJONOWANIA LOKALU.
ŚNIADANIA TYLKO W WEEKEND.

Dosyć hucznie otwarty został kolejny lokal w Poznaniu. Tym razem mowa o ORZO PEOPLE MUSIC NATURE.
Jak sami o sobie mówią" to gościnna miejska przestrzeń i przepyszna kuchnia". Oczywiście postanowiłam to sprawdzić pod kątek wyjścia z dzieckiem. I jakie miłe zaskoczenie:) Tam jest po prostu świetnie!
Już na wejściu rzucają się w oczy rośliny. I to nie byle jakie. To specjalna roślinność oczyszczająca powietrze.  I aż przyjemniej się spędza czas w takim miejscu:)


My poszliśmy do ORZO na śniadanie. Śniadanie jak w opisie za 1zł. Nie wierzycie? Ja też, dopóki nie zobaczyłam rachunku za dwa śniadania i dwie kawy za 24zł!WOW!Opcja za 1zł przy zamówieniu kawy.
Śniadanie było obłędne.
Ja zamówiłam eegs nero burger- czarna bułka maślana z jajecznicą, boczkiem, orzo mayo i pyszną sałatką . (cena regularna 18,90zł).


Paweł natomiast skusił się na perfect morning z jajkami sadzonymi, kiełbaskami, bekonem, bagietką i masłem ziołowym.

 
Sami widzicie, że śniadania są solidne. Dwoma porcjami najedliśmy się we trójkę, a nawet trochę zostało.
Jeżeli chodzi o dostosowanie lokalu dla dzieci, to zdecydowanie mogę polecić to miejsce. Nie ma co  prawdy kącika dla dzieci, o którym zawsze marzę;) ,ale krzesełko do karmienia i łazienka dostosowana dla maluszków jak najbardziej.
Apropos, łazienka robi wrażenie. Nie tylko zobaczycie przewijak, ale również oliwki, chusteczki mokre,a nawet pieluchy:) Aż żałowałam, że Lilka już odpieluchowana:D
Zdjęcie z facebook-a lokalu
Polecam wszystkim ORZO. Jest wiele promocji(nie tylko w porze śniadań),jest duży wybór i dużo miejsca. Dzięki temu mogliśmy bez krępacji siedzieć z dzieckiem, nawet przy jakiś grymasach.

Moja ocena: 5-/5

Plusy:

-dobre ceny
-pyszne śniadania
-ciekawe wnętrze
-duża przestrzeń
-przewijak na wypasie;)
-krzesełko do karmienia

Minusy:
-brak menu dla dzieci (jedynie w weekendy)
-brak kącika (jedynie w weekendy z animacjami)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 KukMama , Blogger