lipca 16, 2018

Start- pyszne miejsce z mini kącikiem


Kolejne miejsce w mojej ulubionej dzielnicy-Wildzie;). Start przy ul. Górna Wilda 74 zachwyciło mnie idealnie dopracowanym daniem.Poniżej zapraszam na szczegóły:)

 

Zamówiliśmy jednogłośnie Stir Fry na pęczaku, z quinoa, kiełkami, słonecznikiem, sezonowymi warzywami i kurczakiem. Dodatkowo stylowo podaną herbatę oraz przepyszną lemoniadę cytrynową.Danie przerosło nasze oczekiwania. Pierwszy raz jadłam stir fry z pęczakiem i to połączenie idealnie trafiło w mój gust. Mięciutki kurczak i warzywa były też  idealnym obiadem dla mojej 2 latki;)


 

Na deser spróbowaliśmy brownie i szczerze mogę wam powiedzieć, że to jedno z lepszych brownie jakie jedliśmy. Mokre, czekoladowe-ale nie gorzkie. Omg, jakie to było dobre...

Oczywiście nie byłoby tej recenzji, jeśli nie znalazłabym kosza zabawek dla dzieci;) Chociaż na pierwszy rzut oka  wydaję się trochę ubogi, to jest to jedynie złudne wrażenie. Zdecydowanie wystarczyło na ponad godzinną zabawę. W koszu znalazł się pilot atrapa, piłka, karty, samochodziki, kredki i  inne.Restauracja Start jest zdecydowanie godna polecenia. Jest pysznie i pro dziecięco.
Za dwa dania główne, brownie , lemoniadę oraz herbatę zapłaciliśmy 85zł.
Moja ocena: Mocna 5!

Plusy:
-wjazd dla wózków
-mini kącik dla dzieci
-krzesełko do karmienia
-smacznie, przystępne ceny
-zewnętrzny ogródek

Minusy:
-brak przewijaka
-brak menu dla dzieci

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 KukMama , Blogger