maja 04, 2018

Rynek 95 - restauracja z kącikiem dla dzieci

Szukając miejsca na Starym Rynku z kącikiem dla dzieci, możemy nie tylko wejść do Szarlotty  (więcej Czytaj tu ), ale również restauracja Rynek 95 oferuje wszystko, czego potrzebujemy.
Jest tu kącik dla dzieci, przewijak, krzesełka do karmienia oraz dziecięce menu.
Kącik jest zaraz na wejściu, ale nie tak blisko drzwi, żeby bać się o przewianie. Możemy tu znaleźć tablice do pisania, kredy, kącik do malowania z kolorowankami, kuchnię, książki, samochodziki...Dużo tego. Jedynie wyrzuciłabym wszystkie pluszaki, które są siedliskiem kurzu.
Zabawki są czyste. Widać, że mają swój wiek, ale dobrze, że czyste.
Może jednak warto wymienić na nowszy model?Na pierwszy piętrze znajduje się toaleta z przewijakiem. W lokalu kilka krzesełek do karmienia.
W menu znajdziecie jedną pozycję dla dzieci, a dokładnie kurczaka z frytkami i marchewką. To nie jest idealnie skomponowany obiad dla dziecka- wiecie, że nie lubię panierek ani fryt, ale na pewno atrakcja dla starszaków. Ja jednak zdecydowałam się zamówić dla Lilki pierogi z wołowiną(29zł) .
Zjadła wszystkie, więc złego słowa nie powiem:) Dla mnie jedynie za grube ciasto, ale danie było Lilii,a jej posmakowało:)
Za pierogi oraz cappuccino zapłaciłam 39zł.W menu znajdziemy również ofertę śniadaniową (aż do 14.00 !), pizze, zupy, desery, dania główne. Jest tego dużo (dołożyłabym jednak więcej do deserów:) więc na pewno każdy znajdzie coś dla siebie.
Moja ocena:5-/5
Polecam

Plusy:

-kącik dla dzieci
-przewijak
-krzesła do karmienia
-miła obsługa
-wejście dla wózków

Minusy:
-trochę już stare i zepsute zabawki

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 KukMama , Blogger