maja 16, 2018

Concordia Taste- miejsce na rodzinne spotkanie


Ostatnio całkiem przypadkowo znalazłam się w bardzo przyjaznym miejscu Concordia Taste, przy ul. Zwierzynieckiej 3/1.
Nie spodziewałam się, że lokal ten posiada wydzielone miejsce dla dzieci, a wszystko jest idealnie przystosowane dla maluchów.
Zdecydowałam się odwiedzić  restaurację w tygodniu śniadaniowym. (Śniadanie Roku- więcej na moim Instagramie;)
Concordia zaproponowała nam tosty z sosem pecorino i jajkiem poche. Bardzo ciekawe połączenie, jednak trochę za słone. Zdecydowałam się to śniadanie odtworzyć w domu(można zobaczyć na insta) i brak soli oraz dodanie szparagów zdecydowanie poprawił smak tego dania.
Nie mniej jednak zdecyduje się przyjść na degustację menu, bo wiele dobrego słyszałam o tym miejscu. Jest też dobra kawa, którą ostatnio ciężko mi jest znaleźć....


Atutem Concordii jest wydzielone miejsce dla dzieci. Znajdziemy tu wielkie pufy, kuchnie(niestety bez żadnych owoców, warzyw..nie ma z czego gotować;) ), kolorowanki, misie, tory z autami. Jest schludnie i czysto. Przerażają mnie jedynie schody, które stwarzają niebezpieczeństwo dla maluszków.
Restauracja ma również piękną łazienkę z przewijakiem, którą aż musiałam uwiecznić na zdjęciu;)
Dodatkowo, przestronne wnętrze pozwala na organizację imprez okolicznościowych.


Polecam w 100% to miejsce.
Plusy:
-wjazd dla wózków
-przestronne wnętrze
-przewijak,krzesełko do karmienia
-kącik dla dzieci
-dobra kawa
Minusy:
-śniadanie trochę za słone


 

1 komentarz:

  1. 40 yr old Statistician IV Ambur Foote, hailing from Longueuil enjoys watching movies like Colossal Youth (Juventude Em Marcha) and Origami. Took a trip to Chhatrapati Shivaji Terminus (formerly Victoria Terminus) and drives a MR2. Informacje dodatkowe

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 KukMama , Blogger