kwietnia 07, 2018

Warszawa: Boska Praga z kącikiem dla dzieciDroga z Lublina do Poznania nie należy do najprzyjemniejszych, ale dzięki temu powstał ten post;)
Boska Praga to piękna, przestronna restauracja na warszawskiej Pradze, a dokładnie przy ul.Okrzei 23. Zatrzymaliśmy się tam nie tylko ze względów lokalizacyjnych (akurat nam było po drodze), ale również dzięki kącikowi dla dzieci:)
A kolejną miłą niespodzianką był lunch serwowany od 11.30 do 16 w cenie 21zł!! W skład lunchu wchodzi zupa, drugie dania , ciasto oraz butelka wody. WOW! Takich cen to ja nigdzie nie widziałam!
Tego dnia był krem marchewkowy, penne lub kurczak do wyboru oraz sernik.
My biorąc dwa zestawy, postanowiliśmy spróbować dwóch propozycji.Krem marchewkowy był pyszny, ale tak ostry,że nie byłam w stanie go zjeść. Po jednej łyżce odpuściłam. Szkoda że nie było takiej informacji w menu-krem miał być również dla Lilki.

Moje penne z parmezanem i pesto było bardzo dobre. Nie ma się czego czepić, bo było po prostu smaczne. Zjadłam z przyjemnością.Kurczak z ziemniakami i sałatką był bardzo prostym daniem, takim domowym- ale bardzo smacznym i estetycznie podanym. Nie ma co liczyć na steka w menu lunchowym za 21zł. Jest prosto, smacznie i tanio;)Na zakończenie wjechał serniczek:)Czyli to,co lubimy najbardziej. Była ta mała porcja bardzo dobrego sernika. Tradycyjnego, babcinego sernika bez zbędnych dodatków.Ze względu na ostrość zupy, domówiliśmy również pizze margheritę dla Lilki.

Zdążyłam zrobić takie zdjęcie- więc domyśl się smaku;)
Co dla mnie najważniejsze - była cieniutka.

Kącik dla dzieci w Boskiej Pradze jest wydzieloną przestrzenia na środku sali. To ważna sprawa, ponieważ rodzice nie muszą biegać nigdzie schodami czy przeciskać się między stolikami.

Jest przestronnie, jest kącik do malowania kredą i kredkami, jest dużo pluszaków..no właśnie. Pluszaki nie są dobrym pomysłemw knajpie, chyba że często są zmieniane. Mocno zakurzone i po życiowym przejściach nie zachęcają do zabaw..Nie mniej jednak Restauracja Boska Praga zasługuje na mocną piątkę.
Jest czysty kącik dla dzieci (dywan), są dania dla dzieci, jest tanio i przyjemnie.

Za 2 zupy, 2 dania, 2 serniki, pizzę , kawę oraz butelkę wody zapłaciliśmy 66zł.Dacie wiarę?

Polecam!
Moja ocena: 5/5

Plusy:
-kącik dla dzieci
-krzesełka dla dzieci
-menu dla dzieci
-zestawy lunchowe w niskiej cenie
-miła obsługa
-piękne wnętrze

Minusy:-pluszaki powinny być wymienione lub całkiem usunięte

-nie widziałam nigdzie przewijaka

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 KukMama , Blogger