kwietnia 28, 2018

Makaron- włoskie miejsce z kącikiem dla dzieci
Wydawać by się mogło, że kawiarnie i restauracje w Poznaniu z kącikiem dla dzieci już wszystkie przeszłam, ale nic z tych rzeczy:) Mam jeszcze wiele do odkrycia, a za pewne co chwilę będzie coś nowego.
Restauracja Makaron, mieszcząca się przy ul. Zofii Nałkowskiej 61, a dokładnie w inwestycji Botanicznej jest idealnym miejsce na odpoczynek po spacerze wzdłuż Rusałki.
Jest przestronnie, jest czysto, smacznie i rodzinnie. Czyli to co dla mnie najważniejsze.
Już na wejściu zobaczyłam ten cudowny, wielki kącik. Jest tu istny raj dla dzieci. I konik do bujania, tablica do pisania, kącik do malowania i duże puzzle. Brakowało tylko ślizgawki i basenu:D
Dodatkowo oczywiście krzesełka do karmienia, a w menu dziecięce dania. Idealnie!!


Muszę się przyznać, że tym razem zapomniałam sprawdzić czy jest przewijak...Może Restauracja się odniesie do moich wątpliwości?EDIT: w komentarzu odpowiedź;)
Postanowiliśmy zamówić koktajl z pietruszki, jabłka oraz cytryny dla mnie i makaron bucatini z polędwicą wieprzową i peperoncino dla Pawła.
Makaron jadł Paweł i cytując "Najlepszy jaki jadł przez ostatnie miesiące". Idealnie wysmażone mięso, parmezan..Wierzyć?Myślę, że można. Ja niestety mogłam tylko patrzeć (aktualnie na detoksie), ale sam wygląd i zapach powalał. Sami zobaczcie:
Koniecznie trzeba zaznaczyć, że to nie byle jaki makaron. Restauracja specjalizuje się w makaronie przygotowywanym na miejscu z prawdziwej, włoskiej semoliny.(twarda pszenica).
Ja w każdym razie już za tydzień tam wracam:)W ofercie Makaronu znajdziecie również pizze, ciasta czy lody.
Za makaron, wodę i koktajl zapłaciliśmy 45zł
Moja ocena: 5/5.
Polecam!


Plusy:
-kącik dla dzieci
-menu dla dzieci, krzesełka
-czysto
-parking
-przestronne wnętrze

Minusy:
-
porcja makaronu 30zł- głód jednak nie zaspokojony
-brakowało pieczywa do makaronu- czy również zwykliście fare la scarpetta?:)

1 komentarz:

 1. Tu Makaron��
  Potwierdzamy! Mamy homologowany przewijak dla dzieci a przy nim półkę z gniazkiem do podgrzewacza do mleka i służbowe (czyli makaronowe) mokre chusteczki do pupy.
  W damskiej i męskiej toalecie stopnie dla starszaków.
  Dziękujemy za rzeczową recenzję restauracji.
  TK

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 KukMama , Blogger