kwietnia 24, 2018

Ciacho- kawiarnia na Wildzie z kącikiem dla dzieci
Po raz kolejny znalazłam super miejsce na kawę, koktajl, ciacho , śniadanie lub po prostu wodę z dzieckiem:) Lokal znajduje się przy ul. Górna Wilda 70 i kusi nie tylko przyjemnym wystrojem, ale oczywiście kącikiem dla dzieci;)
Kącik zlokalizowany jest  na małej przestrzeni, która zapewne nie miałaby żadnej funkcji. Super wykorzystany róg na mini zabawę nawet dla maluchów nie chodzących. Dzięki poduchom i dywanowi, można spokojnie zostawić dziecko na zabawę.
Co więcej, znajdziecie tu mini stolik z samochodzikami, klockami, książką czy tablicą do pisania. Jest również krzesełko do karmienia dla dziecka.
Lilka była zachwycona:)Sama kawiarnia oferuje wiele pyszności. Ja niestety po wcześniejsze wizycie w innym miejscu, zdecydowałam się jedynie na koktajl truskawkowo- bananowy(10zł), który notabene może wypić również małe dziecko.Cała lada była pełna pięknie wyglądających ciast i z pewnością wrócę jakieś spróbować! Jest opcja również spróbowania wege drożdżówek  czy batonów musli.Na mały głód proponują nam również sałatki . Jestem bardzo ciekawa tego wszystkiego i nie mogę się doczekać aż spróbuję. A wpis powstał z mojej niecierpliwości:)

Plusy:
-wjazd dla wózków
-kącik dla dzieci
-duży wybór
-krzesełko do karmienia

Minusy:
-brak toalety

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 KukMama , Blogger