kwietnia 17, 2018

Bydgoszcz- Restauracja King Fu Fusion z kącikiem dla dzieckaBędąc po raz kolejny w jednym z moich ulubionych miast w Polsce, zajrzeliśmy do King Fu na niedzielny obiad. I jak miło się zaskoczyliśmy widząc kącik dla dzieci z Panią animatorką;)
Restauracja jest w centralnym punkcie Rynku przy ul. Jatki 2 , z pięknymi przeszkleniami i designerskim wnętrzem.
Dodatkowo, chociaż mogłoby się wydawać niemożliwe, ta azjatycka restauracja oferuje menu dla dzieci!Jest świeżo, zdrowo i bardzo estetycznie. Jest tak przyjemnie, że nie chce się wychodzić. Uwielbiam to miejsce. Lilka też pokochała, a to znak, że naprawdę jest porządnie:)
Postanowiliśmy zamówić Udon z łososiem, kapustą pak choi oraz pikantnym sosem nom cham.Paweł postawił na sushi , a dokładnie na Philadelphia Roll z pistacją.
 Lilce natomiast zamówiłam dorsza w tempurze z frytkami i marchewką.Udon był znakomity. Uwaga, bardzo ostry! Dużo kawałków łososia, super kompozycja z kapustą. Byłam bardzo zadowolona z wyboru. Sushi z podwójnym łososiem (wewnątrz i na zewnątrz) fajnie smakowało z pistacjami. Jeszcze nie jedliśmy takiego połączenia, więc miła odmiana.
Bardzo spodobało mi się danie Lilki. Dorsz był bardzo delikatny, tempura jest super odmianą zamiast tradycyjnej panierki. Danie było zdecydowanie lżejsze niż dorsz w tej Restauracji  w Gdańsku Czytaj Tu.
Animację prowadziła przesympatyczna Pani, która za każdym razem jak dziecko opuszczało kącik, odprowadzała do stolika. To istotny fakt , gdyż kącik znajduje się przy schodach dosyć stromych.
Kącik oferuje tablice do pisania, domki, kącik do malowania, zabawki, misie. Jest czysty i przyjemny.
Atmosfera w restauracji jest bardzo sympatyczna. Przemili kelnerzy służący pomocą, uśmiechnięci.
Słodzę i słodzę, ale nie ma się czego czepić;)
Za trzy dania obiadowe, kawę i wodę zapłaciliśmy ok.95zł.

Moja ocena:5/5!
Plusy:
-kącik dla dzieci
-animatorka w niedzielę
-przewijak, krzesełko do karmienia
-menu dziecięce
-miła atmosfera
-wjazd dla wózków

Minusy:
-schody niedaleko kącika

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 KukMama , Blogger