marca 07, 2018

Kawiarnia Maki- cudowne miejsce na kawę i ciastko z dzieckiemKolejne miejsce godne polecenia. Kolejna cudowna kawiarnia oferująca nie tylko pyszne ciasta i kawy, ale również niemały kącik dla naszych dzieci. O wszystkim pomyśleli, a ja o wszystkim wam opowiem:)

Ulica Woźna, na której znajduje się Cafe Bistro Maki jest pełna kawiarni i restauracji. Byłam już w jednej, z którą nie mam dobrych wspomnień ( Możecie poczytać o tym TUTAJ)
Dzisiejsze miejsce, o którym chcę wspomnieć przekonało mnie do siebie w 100%. I to nie tylko ze względu na kącik.
Sama w sobie kawiarnia jest przestronna. Duża ilość stolików oddalonych od siebie nie powoduje dyskomfortu. Ja od razu skierowałam się w stronę kącika dla dzieci, który podziwiać można na głównym zdjęciu.
Największą atrakcją dla Lilii był domek. Namiot, który wyłożony był poduszkami okazał się dla nas strzałem w 10;) Może dlatego, że nie mamy go w domu?
W kąciku znajdują się książki, samochodzik, kredki, flamastry, kartki do pisania no i oczywiście duża tablica do pisania.
Kącik jest bardzo czysty, pewnie też ze względu na nowy lokal. Ale wierzę, że tak będzie zawsze;)
Dziękuje również za dywan, który jest podstawą przy takiej podłodze. Nie musiałam chociaż walczyć z Lilką i co chwilę ją podnosić z zimnej podłogi.
Dodatkowo w łazience jest przewijak, ale także właściciele pomyśleli o dezodorantach oraz środkach higienicznych dla kobiet;) To tak dla zapominalskich:)Zdecydowałam się zamówić ciasto bezglutenowe snickers oraz kawę cappuccino.
Ciasto było bardzo słodkie , ale co mnie zaskoczyło- porcja była jak dla dwóch osób. Nie byłam w stanie tego przejeść, choć było przepyszne. Żałuję, że musiałam zostawić ;( Kawa również jest bardzo dobrej jakości, więc polecam wszystkim smakoszom wizytę w makach:)Mając kącik dla dzieci i przewijak, oczywiste jest, że również znajdziemy tu krzesełko do karmienia. Miałam wrażenie,że właścicielom głównie zależy na dobrym samopoczuciu rodzin z dziećmi.Za co jeszcze ten lokal dostał ode mnie plusika?
Za parę pozycji książek..A tą jedną książką to już mnie przekupiliście, więc będę tu na pewno gościem:)
Kawiarnia Maki skradła moje serce. Jest czysto, jest smacznie i bardzo przyjemnie..
Obsługa pomocna nie tylko przy wjeździe z wózkiem (3 stopnie),ale również chętna do rozmowy.
Za ciasto i kawę zapłaciłam 18zł.

Moja ocena: 5/5
Polecam!  Cafe bisto Maki- ul.Woźna 11
Plusy:
-kącik dla dzieci
-przewijak
-krzesełko do karmienia
-czysto
-smaczne ciasto
-dobra kawa

Minusy:
-brak!

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Copyright © 2016 KukMama , Blogger