marca 27, 2018

Biblioteka Raczyńskich dla dzieci-idealne miejsce na wspólne czytanie

Nie tylko kawiarniami człowiek żyje;) Ja z Lilką uwielbiamy czytać, jak zapewne większość z nas;) Dlatego dziś chciałabym polecieć super przyjazne miejsce dla rodzin z dziećmi. I chociaż nie ma tu pysznej kawy i sernika, ale ilość książek , pufy i misiaki to nie lada atrakcja dla małych dzieci.
Takim właśnie miejscem jest Biblioteka Raczyńskich przy Placu Wolności 19.
Biblioteka jest przestronna, a wejście nie jest problemem dla wózków. Dodatkowo można zostawić wózek w wejściu, więc nie musimy się martwić o parkowanie;)
Ogromny wybór książek dla dzieci w każdym wieku jest największym atutem biblioteki. Są wszystkie książki mi znane, od Franklina, po duże książki typu Wiosna na ul.Czereśniowej. Dodatkowo pozycje anglojęzyczne i książki dla maluszków z dużymi obrazkami.Największą frajdą dla Lilusi były wielkie pufy i misiaki, które na szczęście były czyste. Pokój jest bardzo słoneczny i naprawdę z przyjemnością można spędzić tu czas.
Bardzo polecam wszystkim mamom od czasu do czasu zajrzeć do tej biblioteki, szczególnie jeśli chcecie poznać nowe , nieznane pozycje lektur dziecięcych.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 KukMama , Blogger