listopada 15, 2017

Leopark w Starym Browarze


Od jakiegoś czasu w nowej części Starego Browaru mieści się park rozrywki dla dzieci- Leopark.
Postanowiłam zajrzeć w to miejsce i porównać do Lider-a w Pestce.(o Liderze CZYTAJ TU )
Oj ..kolosalna różnica..
Już na wstępie Leopark wita nas w spokojnych, nastrojowych kolorach. Nie ma tu przesadnej słodyczy w formie różowych dywanów i świecących koników. Z sufitu nie zwisają kolorowe lampki niczym z jarmarku . Jest bardzo spokojnie i relaksująco. I bardzo nam się tu podoba!
W przeciwieństwie do Lider-a, gdzie wytrzymuje max.30min, tu byliśmy półtorej godziny!Na wejściu jest strefa dla maluszków, gdzie znajduje się basen z piłkami i "klocki" jak na powyższym zdjęciu.Jest też mała zjeżdżalnia.
Główną atrakcją już dla dzieci chodzących są tunele ze ślizgawkami, miejsce do wspinania się i wyrzutnia piłeczek;)Dodatkowo na uboczu znajduje się mały kącik z kredkami  i kolorowankami.

 

W Leoparku znajdują się również dwie salki, w których można zorganizować m.in urodzinki.
Oprócz miejsc do zabaw, oczywiście znajdziemy tu mini kawiarenkę. Nie wiem czy zawsze tak jest, ale ja trafiłam tylko na menu, które widzicie poniżej. Soki, woda, kawa, herbata . Brakuje mi np. owoców lub zdrowych przekąsek. Z menu zamówiłabym jedynie wodę dla Lilki.

 
 
Miejsce jest ciekawe, spokojne i chętnie się tam przebywa. Jest niestety jeden minus.
Aby wejść, należy wykupić bilet całodniowy za 30zł/dziecko. Niestety nie ma opcji godzinowych. Dla dzieci poniżej 12 miesiąca życia, wejście bezpłatne.
Szkoda, bo w Browarze jestem zazwyczaj krótko, więc bulić za godzinę 30zł jest trochę przegięciem.
Ale warto było spróbować:)
Polecam!

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Copyright © 2016 KukMama , Blogger