listopada 12, 2017

Domu-pyszny obiad na Rynku z kącikiem dla dzieci


W niedzielne popołudnie przypadkowo trafiliśmy do Domu, mieszczącego się przy ul.Wrocławskiej. Niekiedy jesteśmy dość...lekkomyślni;) wybierając się na obiad przed pierwszą drzemką Lilii.
Na szczęście całkiem przypadkowo trafiliśmy tu- miejsce bardzo przyjazne dzieciom.
W Restauracji Domu zamówiliśmy specjalność Domu- żeberka z domowymi frytkami i sałatką Coleslaw.
 

Dodatkowo podawane są 3domowe sosy, a co śmieszne- danie spożywa się bez sztućców;) Podana jest woda do umycia rąk. Żeberka były pierwszej klasy. Nie były zbyt tłuste, świetnie doprawione (z tradycyjnej solanki, długo marynowane w miodzie) i co widać na zdjęciu- SOLIDNA porcja.
Ja natomiast skusiłam się na Gnocchi z szarpaną gęsiną, grzybami i serem bursztyn. Danie mi niezwykle posmakowało. Gęsina była delikatna, rozpływała się w ustach. Kluski idealnie komponowały się z niewielką ilością grzybów. To prawdziwy strzał w 10!(patrz pierwsze zdjęcie).
Domu proponuje także menu dla dzieci- w cenie 14,60zł zamawiamy zestaw : krem pomidorowy oraz penne z kurczakiem w sosie pomidorowym.
Penne jest smaczne, idealne dla dzieci. Bez zbędnych przypraw . Jedynie kurczaka mogłoby być więcej.
Tego dnia nasze dziecko było trochę zmęczone, ale dzięki osobnemu pokoikowi zabaw, nagle ożywiło się jakby nastał nowy dzień:)
W weekendy między godziną 13-19 zajęcia w pokoiku prowadzi animatorka, która zadba o zabawę dla naszych dzieci. Dzięki temu rodzice mogą zjeść spokojnie , nie obawiając się o zdrowie i bezpieczeństwo maluchów.
Ja, jako matka wariatka dziecka obcemu nie zostawię;) Ale dzięki takim atrakcjom, Lilka była zajęta zabawą i po 10min  mogliśmy spokojnie wrócić i zjeść obiad.

 

 Pokój jak widzicie jest pełen zabawek. Basen z piłkami, stolik z kredkami, mnóstwo klocków, misiów a co najważniejsze- jest czysto!
To miejsce aktualnie jest moim numerem 1 w Poznaniu.
Za 2 dania obiadowe, zestaw dla dziecka, wodę oraz cappuccino zapłaciliśmy 91zł.
Polecam wszystkim !!!!
Moja ocena: 5/5
Plusy:
-pokoik dla dziecka
-przewijak, krzesełko do karmienia
-pyszne jedzenie
-dobre ceny
-wejście w miarę ok dla wózków
-czysto
-miła obsługa

Minusy:
-mogłoby być więcej kurczaka w daniu dla dzieci
-dobrze zrobić rezerwację w weekend-jak wychodziliśmy była kolejka

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 KukMama , Blogger