listopada 18, 2017

Cafe Gołębnik z kącikiem dla dzieci- im mówię "NIE"!Dużo słyszałam o Gołębniku przy ul.Wielkiej 21- raz chyba u nich byłam na kawie..ale kiedy to było...
W sobotni poranek postanowiliśmy wpaść do nich na śniadanie. Jako że słyną z kącika dla dzieci, tym bardziej byłam zdecydowana na odwiedziny.
Pierwsze wrażenie robią dobre. Sami zobaczcie na pierwsze zdjęcie- lustra, kanapy.Później niestety było już coraz gorzej.
Może zacznę od najgorszego.
W Gołębniku panuje brud. Tak. Tam jest po prostu syf. Inaczej tego określić nie mogę. Byłam zażenowana, zła i rozczarowana,że oferują takie miejsca dla dzieci.Mam głównie na myśli kącik dla dzieci- sam pomysł jest dobry- podzielony na dwie strefy dla młodszych i starszaków oferuje wiele zabawek, misiów, domki , samochodziki a nawet samoloty ale...wszystko jest brudne, lepiące. Dywan wręcz czarny, chyba nigdy nie prany ani odkurzany. Ludzie zlitujcie się! Tu się bawią małe dzieci! Okropieństwo. Musiałam zabierać wszystko z rąk dziecku i ją po prostu stamtąd zabrać.
Dodatkowo, w strefie dziecka są schody(!!), a więc nie ma mowy , żeby dziecko tam samo zostawić.
Czarę goryczy przelało krzesełko do karmienia. Było tak brudne, że musiałam wyciągnąć tackę bo była czarna. (krzesełko ikeowskie- z natury białe).

 

Co do śniadanie. Zamówiliśmy 2x jajecznicę oraz tosty z camembertem.
Było ok. W tostach brakowało mi jedynie żurawiny, której jest teraz w bród i aż się prosiła o dodanie jej do tego sera. Jajecznica jak dla mnie za mało ścięta, ale powiedzmy że to kwestia gustu.

 

Dużym plusem tego śniadania była opcja darmowej kawy i herbaty. Za 3 dania plus 2 napoje zapłaciliśmy 48zł.
Apel do właścicieli lub pracowników. Sprzątnijcie proszę ten kącik, bo aż serce boli, że takie coś proponujecie swoim klientom.
Moja ocena: 1/5
Nie polecam.
Plusy:

-ładne wnętrze
-wejście dla wózków
-kawa/herbata w cenie sniadania

Minusy:
-brudno- strefa dla dziecka, zabawki, czarny dywan
-schody w miejscu zabaw dzieci
-krzesełko do karmienia okropnie brudne

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 KukMama , Blogger