listopada 28, 2017

Brocci- po włosku z mini kącikiem dla dzieci


Całkiem przypadkowo trafiliśmy w to sympatyczne miejsce. Spacerując po Betlejem poznańskim , dostaliśmy ulotkę 30% zniżki na cały rachunek w nowo otwartej restauracji Brocci przy ul. ul.Nowowiejskiego 12.
Na wieść, że znajduje się tam kącik dla dziecka, nie omieszkałam przejść obojętnie;)
Lokal jest niewielki, jednak znalazło się miejsce na mini kącik z tablicą do pisania , papierem i flamastrami. Dodatkowo literki na magnez  i dziecka nie ma;)
Dużym plusem jest również krzesełko do karmienia.Niestety, w restauracji brakuje menu dziecięcego oraz przewijaka. Jednak dzięki uprzejmości kucharza, Lilka dostała świeżo wypieczone mini bułeczki . Dziękujemy:)
Ja zdecydowałam się na makaron penne z suszonymi pomidorami , świeżym szpinakiem w sosie gorgonzola. Oryginalnie jest to pappardelle, jednak nie było problemu ze zmianą na penne.
Makaron był smaczny.  Obowiązkowy parmezan stworzył prawdziwie włoski smak.
Choć na zdjęciu wydaje się mini porcja, uwierzcie-można się nią najeść.Dodatkowo na deser musiałam spróbować bezy z mascarpone. I tu oniemiałam!
Tak dobrego deseru dawno nie jadłam. Beza była podana w ciekawej formie, na przemian z mascarpone i malinami posypane czekoladą i płatkami migdałów. Jakie to było pyszne!!!!Już nie mogę się doczekać jak tam wrócę...Polecam wszystkim mamom i nie tylko wizytę w tym miejscu. Choć nie jest idealnie jeśli chodzi o przebywanie z dziećmi, ja na pewno tam wrócę!

Moja ocena: 4plus/5

Plusy:

-kącik zabaw
-krzesełko do karmienia
-dobre jedzenie
-przepyszna beza
-wjazd dla wózków
-uprzejmy kucharz

Minusy:
-brak przewijaka
-brak menu dla dziecka
-strome schody do łazienki

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 KukMama , Blogger