października 03, 2017

Rozmaitości-idealny weekend z dzieckiem blisko Poznania
Rozmaitości, bo dziś o tym będzie mowa- to piękna agroturystyka w Murowanej Goślinie jedynie 16km od Poznania . Choć to tylko 16km, to szczerze polecam spędzić tam dobę.
Dużym plusem dla takich mieszczuchów jak my;), był wielki ogród z wieloma atrakcjami dla dzieci.
Już na wejściu zobaczyłam drewniany domek i huśtawki. Korzystać można było również z traktora, mini samochodzików oraz hamaku z widokiem na ogród.Choć atrakcji było w bród, naszej małej wystarczyło dużo miejsca do biegania;)Nie tylko zaś cisza i spokój zachęca do odwiedzin. Przede wszystkim pyszna restauracja.
Z weekendowego menu postanowiliśmy zamówić dla Lilki:
kurczaka z marchewką i ziemniakami:


dla nas pierś z kurczaka ze szpinakiem, dynią i ziemniakami :oraz polędwiczki z puree marchewkowym i ziemniakami opiekanymi.Dania były bardzo smaczne. Szczególnie smakował mi kurczak ze szpinakiem- był bardzo delikatny i dobrze doprawiony.
Danie dla dzieci również dobre, choć dla bezzębnej marchewka była za twarda;)
Szczególnie  polecam desery. Czekoladowa chmurka , danie popisowe restauracji było niesamowite. Choć jadłam tysiące brownie, to mi szczególnie podpasowało. W artykule promującym agroturystykę znalazłam ten przepis i niedługo chętnie się z wami  nim podzielę;)


Szarlotek natomiast nie lubię, ale mąż był zachwycony:
Co mnie urzeka w tej agro?
Poczujecie się jak  w domu. My mieliśmy to szczęście, że w domu byliśmy sami. Choć są tylko 4 pokoje, to na dole dodatkowo można korzystać z salonu z kominkiem. Idealne okoliczności do  czytania książek z dobrą herbatą lub piwem :)przy kominku...💗Polecam wam odwiedzić to miejsce. Jeśli nie na noc, to chociaż spróbować brownie...zakochacie się;)


1 komentarz:

  1. 53 year-old Associate Professor Estele Borghese, hailing from Happy Valley-Goose Bay enjoys watching movies like "Time That Remains, The" and Electronics. Took a trip to Humayun's Tomb and drives a Ferrari 250 GT Series I Cabriolet. recenzja

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 KukMama , Blogger