września 11, 2017

Tymianek - Kawiarnia rodzinna godna polecenia


Ta kawiarnia jest wspaniała. Tylko tak mogę zacząć ten post, bo po raz pierwszy spotykam się z miejscem, gdzie serwują dania dla dzieci już od 7 miesiąca życia!
Tymianek znajduje się przy Malcie, przy ul. Katowickiej. Choć ode mnie to kawał drogi, postanowiłam sprawdzić, co serwują i czym zaskoczą moją córkę;)
W Tymianku znajdziecie salę zabaw z wieloma zabawkami. Od namiotu, po książki, taczki i pieski do jeżdżenia.
Jak widzicie jest też deska do prasowania, mini kuchnia i miejsce dla małego majsterkowicza:)
Sala jest dosyć mała, ale spokojnie grupka dzieci się zmieści. Z tego co widziałam organizowane są również zajęcia sensoryczne dla maluchów.
Ale mnie osobiście zachwycił pomysł menu dla niemowlaków. Ja postawiłam na pieczone frytki warzywne , a dla mnie kawę mrożoną i naleśniki.
Szczególnie smaczne były frytki, które zniknęły z talerza tak szybko, że sama oniemiałam. A dodam, że moja córka to niejadek;)


Na zakończenie postanowiłam spróbować biszkopt bez cukru ze śmietaną i owocami (ciasto bez cukru dla dzieci). Był smaczny i przede wszystkim mogłam jeść bez stresu i w  każdym momencie dać dziecku do spróbowania.
Za kawę, frytki, naleśniki i ciasto zapłaciłam 43zł.
To miejsce jest warte odwiedzenia. Polecam w 100%
Moja ocena: 5/5
Plusy:

-Wejście dla wózków
-wszystko dostosowane dla dzieci
-sala zabaw
-menu od 7 miesiąca
-dobre ceny

Minusy:-słaba reklama
-nieduży lokal

EDIT: ZAMKNIĘTE. NA JEJ MIEJSCE KAWIARNIA NASZA:
RECENZJA NASZEJ CZYTAJ TUTAJ

1 komentarz:

  1. 47 yrs old Statistician IV Kleon Kleinfeld, hailing from Earlton enjoys watching movies like Defendor and Rappelling. Took a trip to Church Village of Gammelstad and drives a Delahaye Type 175S Roadster. przekonaj sie

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 KukMama , Blogger