września 07, 2017

Plac Zabaw Lider w Pestce


Z racji ukończonego roczku , zdecydowałam się odwiedzić kryty plac zabaw Lider w Pestce.
Choć myślałam, że takie cuda są dozwolone od 1 roku życia, już na wstępie wielkie zaskoczenie- od 3 miesięcy....Ciekawa jestem co takie dzieci mogą tam robić;D
W porównaniu do nowego placu zabaw w Starym Browarze, tu w Liderze płacimy za ilość minut, jaką chcemy spędzić w tym miejscu. Ja zdecydowałam się na 30min za 10zł. (W Browarze tylko możliwość wykupu biletu całodniowego za 30zł..)
Plac zabaw jest genialny. Przede wszystkim wielkim plusem jest przestrzeń, jaką mamy do dyspozycji. Już na wstępie wita nas zameczek ze zjeżdżalniami i duży basen z piłkami;)
Główną atrakcją w Liderze są przejścia ze zjeżdżalniami i różnymi atrakcjami(tampoliny), ogrodzone siatką.Istnieje tam również możliwość jeżdżenia mini gokartami,ale za dodatkową opłatą. Wydaje mi się,że ta część jest dla starszaków. Ja bawiłam się świetnie:), ale musiałam asekurować małą.
W Liderze są też do dyspozycji mini salki do organizacji urodzin. Z tego co widziałam to między innymi salka inspirowana myszką Miki oraz lego.
Ale do rzeczy..Jest też mini kawiarenka. I tu duży minus i niemiłe zaskoczenie- możemy tam kupić jedynie słodycze-batony, słodkie wody, 7 days-y i inne badziewia...Dlaczego w takim miejscu nie ma dobrej kawy dla rodziców i domowych ciast?Albo przynajmniej owoców?
Reasumując- miejsce jest świetne. Dziecko naprawdę przez 30 min może się wybawić. Fajnie tam wyskoczyć na godzinkę.
Jednak urodzinek z racji oferowanego cateringu bym tam nie zorganizowała..No chyba że w ofercie mają coś innego, oby!:)


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 KukMama , Blogger