sierpnia 22, 2017

Gdzie zamówić dobry tort w Poznaniu?


Po raz kolejny jestem zachwycona tortem- wykonaniem , smakiem i całym wyglądem!W związku z tym postanowiłam podpowiedzieć tym jeszcze niezdecydowanym, gdzie najlepiej zamówić tort w Poznaniu.
Moja przygoda z cukiernią PJay Cake American Bakery zaczęła się 4 lata temu, a dokładnie w dniu mojego ślubu. Już wtedy moje wyobrażenie o idealnym torcie stało się rzeczywistością.Nie o tej imprezie jednak chciałam napisać.
Ostatnim hitem został okrzyknięty tort urodzinowy na roczek. Choć inspirację znalazłam w obrazkach googla, mój tort był własnie taki jaki wskazałam<3
Miniatura mojej córki nie tylko świetnie wyglądała, ale również dobór smaków okazał się genialny.
Górna część tortu była o smaku limonki- orzeźwiający, lekki, kwaskowaty- zaś druga o smaku nutelli- cięższy, słodki , ale nie powodujący zasłodzenia po pierwszym kęsie.
Tort był pyszny!Dobrym pomysłem okazało się pomieszanie takich smaków w jednym torcie, bo dzięki temu każdy mógł wybrać coś dla siebie. Ja osobiście postanowiłam spróbowaćdwa smaki- I nie żałowałam:D
Dodatkowo, zamówiłam babeczki.
I zawsze z babeczkami mam problem- większość jest sucha, wręcz staje w gardle.
Tego też się obawiałam. Na szczęście te babki dzięki nadzieniu były mokre, a krem nie był maślany, a bardziej piankowy. Byłam zachwycona!

Po raz kolejny wybór Cukierni PJay Cake   okazał się strzałem w dziesiątkę!
Polecam wszystkim tą cukiernie!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 KukMama , Blogger