czerwca 04, 2017

Słodka & Ostra -breakfast festival-prosimy o więcej!


W ten weekend w Słodka & Ostra na Jeżycach miała miejsce akcja "Breakfast Festival".

W restauracji tej miałam przyjemność gościć jakiś czas temu jeszcze w ciąży<3 i nie ukrywam, że zakochałam się w tutejszym menu. Ale dziś o śniadaniu.
Jakie są zasady?W cenie 30zł za osobę, a 20zł za dziecko możemy jeść ile chcemy i również brać dokładki bez ograniczeń. Na pierwszy rzut oka wydawało mi się mało, ale to jedzenie oczami;)Śniadaniem jestem zachwycona!Są pyszne naleśniki z karmelizowanym bananem, jajka a'la szakszuka z soczewicą, parówki, słodkie bułeczki, focaccie,jajka na twardo, jogurt z malinami i granolą i wiele wiele innych..
Ciepłe dania jak jajka czy parówki zamawiamy na miejscu u kucharza, reszta zaś leży na stole.
Panie Kelnerki są przemiłe i służą pomocą. Co więcej, można usiąść na dworze i tam skonsumować śniadanie.A co najważniejsze dla nas ostatnimi czasy: Pro familia:) Krzesełko, przewijak i mini plac zabaw dla dzieci- jestem oczarowana;)
Uwielbiam to miejsce, nie tylko można zjeść dobry obiad, ale również akcja ze śniadaniem okazała się hitem- co chwile ktoś wchodził na śniadanko.


Mam wielką nadzieję, że ta akcja zostanie powtórzona.
Na pierwszy rzut oka cena wydaje się wygórowana, ale biorąc pod uwagę fakt, że mamy do wyboru nieograniczoną ilość jedzenia i picia, cena jest adekwatna.
Moja ocena : 5/5
Plusy:
-Duży wybór
-Pro familia
-Możliwość siedzenia na zewnątrz
-Nieograniczone dokładki
-Przemiła obsługa

Minusy:
-Brak

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 KukMama , Blogger